Wyszukaj aktualności

Trzech naukowców naszego Szpitala

Naukowcy z naszego Szpitala zostali laureatami piątej edycji konkursu Miniatura, który organizowany jest przez Narodowe Centrum Nauki

Naukowcy z naszego Szpitala zostali nagrodzeni w konkursie Miniatura - dr hab. Paweł Matusik, dr Jakub Stępniewski, dr Aleksander Siniarski.
Grafika - Ważny komunikat

Komercyjne testy PCR w kierunku SARS-CoV-2 dla osób prywatnych

W Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w budynku A-V (wejście z tyłu budynku) można od poniedziałku do piątku w godzinach  11:00-14:00 oraz soboty w godzinach 9:00-15:00 wykonać test PCR oraz test antygenowy w kierunku wirusa SARS Co-V-2, w tym także w kierunku wariantów wirusa.
Zdjęcie grupowe z okazji akcji przekazania maskotek na Oddział Dziecięcy

Przedświąteczna niespodzianka dla najmłodszych Pacjentów z Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej

Na naszych najmłodszych Pacjentów z Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej po raz kolejny czekała miła przedświąteczna niespodzianka! Otrzymali pluszowe maskotki i puzzle.
Rowerki stacjonarne do ćwiczeń

Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej

W związku z rozwojem Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej w naszym Szpitalu zapraszamy serdecznie pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi, szczególnie po ostrych zespołach wieńcowych, zabiegach angioplastyki wieńcowej, kardiochirurgicznych i zakresu chirurgii naczyniowej oraz zaostrzeniach niewydolności serca.
Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski

Świąteczne życzenia od Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego

Nagranie z życzeniami Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Dyrekcja wraz z Pracownikami naszego Szpitala życzą Państwu przede wszystkim zdrowia.
Grafika - Ważny komunikat

24.12.2021 Punkt pobrań wymazów komercyjnych będzie NIECZYNNY

Informujemy, że w dniu 24.12.2021r. (Wigilia) będzie nieczynny funkcjonujący przy naszym Szpitalu - komercyjny punkt pobrań wymazów do przeprowadzenia testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 (test PCR i test antygenowy).
Obrazek z kampanii reklamowej z napisem Zaszep Się

Zaszczep się

Ruszyła  kampania społeczna Wojewody Małopolskiego - Łukasza Kmity, zachęcająca do wykonywania szczepień, tym razem pod hasłem:  „Jesteś ważny, jesteś potrzebny. Zaszczep się!”,  Spoty będą emitowane w TVP3 Kraków i Radiu Kraków.
Swięty Mikołaj oraz niebieski Smok Wawelek

Święty Mikołaj w naszym Szpitalu!

Dzisiaj nasz Szpital odwiedził św. Mikołaj wraz z policyjną eskortą z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji. Pomimo niesprzyjającej pogody św. Mikołaj wraz z pomocnikami dotarł do dzieci. Obdarował prezentami małych Pacjentów z Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej oraz z Oddziału Pediatrii i Neurologii Dziecięcej. Świętemu Mikołajowi towarzyszył pomocnik - smok Inspektor Wawelek!.