Wyszukaj aktualności

Baner informujący o wydarzeniu POL-ECHO

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – PolEcho 2024!

Konferencja została objęta honorowym patronatem przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pana II i Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie.

Dr n. med. Anna Rzucidło- Hymczak (Kierownik Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej) była gościem audycji w Radiu Kraków

Czy kleszczy jest coraz więcej i czy wszystkie są nosicielami chorób? Jakie choroby przenoszą? Jakie są objawy boreliozy? Czy przed kleszczami można się ochronić? Kiedy dochodzi do zakażenia? Co zrobić, kiedy zauważymy na ciele tego pajęczaka?

Od 17 do 24 kwietnia obchodzony jest Tydzień dla Serca

Choroby układu krążenia, inaczej choroby sercowo-naczyniowe to choroby serca, tętnic i żył. Mogą być wrodzone lub nabyte i stanowią najczęstszą przyczynę zgonów na świecie. Według danych z Głównego Urzędu Statystycznego, choroby układu krążenia odpowiadają za prawie 40 proc. zgonów.
Baner informujący o konferencji

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Kardiologii Nuklearnej oraz Sekcji Kardiologicznego Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej PTK

Spotkanie odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2024 roku (piątek) w godz. 9.00 - 18.30 w formie online.
Dr stępień z dyplomem

Dr n. med. Konrad Stępień zajął I miejsce w Sesji Konkursowej Przypadków Klinicznych podczas XII Konferencji Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Praca nosi tytuł "Syndrom prawdziwie złamanego serca. Pęknięcie lewej komory serca u pacjentki z nawrotem zespołu takotsubo".
Psycholog p. Rutkowski na szpitalnym korytarzu

15 kwietnia – Światowy dzień trzeźwości. 7 mitów na temat alkoholizmu omawia psycholog mgr Piotr Rutkowski

W Polsce są dostępne różne formy leczenia jak leczenie ambulatoryjne w formie terapii indywidualnych i grupowych oraz leczenie na oddziałach dziennych i stacjonarnych.
Grafika z kulą ziemską i strzykawką

Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia i Światowy Dzień Zdrowia

Życzymy satysfakcji z realizacji wszystkich zawodowych wyzwań i pomyślności w życiu osobistym.
kartka papieru i zielona kredka

Ankieta – badanie doświadczeń pacjenta ze świadczonej opieki w naszym Szpitalu

Badanie przeprowadzone jest w formie anonimowej ankiety elektronicznej, która pozwoli na analizę Państwa doświadczeń w Szpitalu, a tym samym na poprawę jakości świadczonych usług zdrowotnych. Do udziału w badaniu zaproszeni są wszyscy pacjenci naszego Szpitala z wyłączeniem pacjentów w poradniach Szpitalnych.
Napis małopolska dla chorób rzadkich

W dniu 6 kwietnia 2024 r. zapraszamy na konferencję „Małopolska dla Chorób Rzadkich – Rzadkie i zaskakujące schorzenia neurologiczne i nefrologiczne”

W imieniu Dyrekcji Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II, a także prof. dr hab. n. med. Beaty Kieć-Wilk i dr n. med. Marka Andresa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.