Centrum Szczepień – SZCZEPIENIA ODPŁATNE

Kontakt

Rejestracja do szczepień odpłatnych
Konieczne jest ustalenie terminu wizyty za  pośrednictwem Medycznego Portalu Informacyjnego (E-REJESTRACJA)
Po utworzeniu konta i zalogowaniu do MPI, jako miejsce realizacji usługi medycznej należy wybrać Gabinet Centrum Szczepień i przejść do kalendarza wizyt.

Prosimy o korzystanie z tej funkcjonalności.

W wyjątkowych sytuacjach, możliwa jest również rejestracja telefoniczna pod numerem:  tel. 12 614 22 37 (gabinet zabiegowy, odpowiedzi na pytania)

e-mail:

Lokalizacja

Pawilon M-IX, parter

Kierownik:

Dr n. med. Danuta Jurkiewicz-Badacz.  Specjalista II° pediatrii i chorób zakaźnych. Zatrudniona w szpitalu od 1985 roku, od 2007  –  na stanowisku kierownika Centrum Szczepień.

 W Centrum realizowane są wszystkie szczepienia, zarówno osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Wykonujemy szczepienia indywidualne oraz grupowe, zamawiane przez pracodawców, szkoły, uczelnie i instytucje bez skierowania lekarskiego. Nasza placówka dysponuje uprawnieniami do szczepień przeciwko żółtej gorączce oraz wydaje międzynarodowe książeczki szczepień, obowiązujące przy wyjazdach do szeregu krajów o odmiennych warunkach klimatycznych i epidemiologicznych.
Od października 2010 r. nasze Centrum Szczepień posiada status Certyfikowanego Ośrodka Medycyny Podróży.

Pobierz : Certyfikat Ośrodka Medycyny Podróży.

UWAGA!

Uprzejmie prosimy o niedokonywanie rejestracji na szczepienie sezonowe przeciw grypie (2021/2022) – Nie posiadamy jeszcze dostępnych szczepionek!

Uprzejmie informujemy, że Centrum Szczepień jest czynne:
we wtorki oraz środy 8.00 do 18.00
w pozostałe dni robocze od 8.00 do 14.30
W soboty i niedziele NIECZYNNE.

Rejestracja do szczepień odpłatnych
Konieczne jest ustalenie terminu wizyty za  pośrednictwem Medycznego Portalu Informacyjnego (kliknij w nazwę).
Po utworzeniu konta i zalogowaniu do Medycznego Portalu Informacyjnego, czyli MPI, jako miejsce realizacji usługi medycznej należy wybrać Gabinet Centrum Szczepień i przejść do kalendarza wizyt. Prosimy o korzystanie z tej funkcjonalności.W wyjątkowych sytuacjach, możliwa jest również rejestracja telefoniczna pod numerem: 12 614 22 37

Bezpłatne szczepienia obowiązkowe (NFZ) realizowane są w ramach Wojewódzkiej Poradni Szczepień Ochronnych