Dr Siwińska z bukietem kwiatów

Ostatni dzień pracy dr n. hum. Jolanty Siwińskiej w naszym Szpitalu

Szanowni Państwo,

z głęboką wdzięcznością i uznaniem informujemy, że po wielu latach nieocenionej pracy i poświęcenia dla naszego Szpitala, dr Jolanta Siwińska, Zastępczyni Kierownika Zespołu Psychologów, przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Przez lata dr Siwińska podnosiła prestiż naszego Szpitala, przyczyniając się do jego rozwoju i sukcesów. Jej praca miała ogromny wpływ na postępy i reprezentację psychologii na arenie międzynarodowej. Dr Siwińska wyszkoliła wiele pokoleń specjalistów klinicznych oraz studentów,  przyczyniając jednocześnie do rozwoju psychologii w zakresie psychosomatyki.

Z dumą i radością wspominamy jej liczne sukcesy i wyrażamy wdzięczność za ogromny wkład oraz oddanie. Jesteśmy przekonani, że wszelkie zmiany, które wprowadziła, będą inspirować przyszłe pokolenia specjalistów w naszej placówce.

dr n. hum. Jolanta Siwińska

Dziękujemy dr Jolancie Śliwińskiej za 42 lata wspaniałej współpracy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia.

Od lewej strony szósta osoba dr n. hum. Jolanta Siwińska wraz z Zespołem Psychologów