Pawilon A-IV

KOMERCYJNY PUNKT POBRAŃ BADAŃ LABORATORYJNYCH

Komercyjny Punkt Pobierań Badań Laboratoryjnych jest nieczynny w soboty.

W dniu 02.05.2024  Punkt Pobrań Badań Laboratoryjnych będzie NIECZYNNY.

Badania laboratoryjne dla osób prywatnych

W Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II działa KOMERCYJNY PUNKT POBIERAŃ BADAŃ LABORATORYJNYCH dla zleceniodawców zewnętrznych (komercyjnych).

Wszystkie badania laboratoryjne wykonywane są na miejscu w jednostkach szpitalnych.

Budynek Pawilon M-IV

Pawilon M-IV, Punkt Pobrań Badań Laboratoryjnych

Pawilon M-IV, parter (Kasa/Gabinet zabiegowy nr 25)

Punkt i rejestracja są czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-18:00.

Wymazy w kierunku wirusa SARS-CoV-2 (testy PCR oraz antygenowe) są wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 14:00 (w przypadku tych badań konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna lub mailowa!)

Rejestracja: tel. 661 439 990 lub mailowo: .

W dniu 02.05.2024  Punkt Pobrań Badań Laboratoryjnych będzie NIECZYNNY.

Dodatkowe informacje: tel.: (12) 614-31-24, (12) 614-31-41, (12) 614-24-85.

W  Komercyjnym Punkcie Pobrań Badań Laboratoryjnych jest możliwe:

– pobranie krwi,

– pobranie wymazów w przypadku podejrzenia zakażenia bakteryjnego, wirusowego (w tym w kierunku wirusa SARS-CoV-2),

– przyjęcie innych materiałów do badań laboratoryjnych (np.: mocz, kał).

W ramach Punktu będzie możliwość wykonania szerokiego panelu badań podstawowych oraz specjalistycznych z zakresu:

– mikrobiologii: diagnostyka bakteriologiczna i wirusologiczna m.in. wymazy w kierunku wirusa SARS-CoV-2,

biochemii, immunochemii, hematologii, analityki ogólnej, koagulologii, autoimmunologii  oraz oznaczanie stężeń leków,

– badania metodami biologii molekularnej (genetyczne m.in. w kierunku zakrzepicy).

Wyniki:

dostęp poprzez utworzenie konta (strona główna Szpitala E-REJESTRACJA),

Kasa (Pawilon M-IV) – wyniki w formie papierowej.

Dodatkowe informacje (cennik, lista wykonywanych badań):