Kolorowe zdjęcie prof. rafał Drwiła w gabinecie w Krakowski Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowiefot. Elżbieta Skoczek, Szpital im. Jana Pawła II

Prof. dr hab. n. med. Rafał Drwiła

Kierownik

Specjalista II stopnia w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii; posiada Europejski Dyplom Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zatrudniony w Szpitalu od 1983 roku. Od 2002 roku pełnił obowiązki kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, od roku 2007 – Ordynator Oddziału. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 1995 roku, a habilitację w 2009 roku w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W grudniu 2016 roku otrzymał tytuł Profesora nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Decyzją Ministra Zdrowia z dnia 25 lipca 2022  otrzymał powołanie do pełnienia funkcji  konsultanta krajowego w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii.

kolorowe zdjęcie na którym prof. Drwiła przyjmuje dokument nominacji na konsultanta krajowego

Kolorowe zdjęcie Prof. Drwiła z dokumentem nominacją na konsultanta krajowego

E-mail do Konsultanta Krajowego: