Wyszukaj aktualności

Dwóch studentów wraz z dwoma opiekunami koła naukowego na szpitalnym korytarzu

W naszym Szpitalu działa m.in. Studenckie Koło Naukowe Kardiochirurgii Małoinwazyjnej i Doświadczalnej

Studenci Daniel J. Rams wraz z Jakubem Batko w ramach tegoż koła naukowego utworzyli zespół badawczy CAROL. Zostali laureatami konkursu Forbes i McKinsey&Company „25 under 25” w kategorii Nauka.
Szklane Drzwi prowadzące na Oddział Chirurgii Naczyń z nazwą oddziału

Zakrzepica – podstępna choroba żył

Jakie są przyczyny i objawy, diagnostyka i leczenie? Rodzaje zakrzepicy i profilaktyka? Kto jest w grupie ryzyka i czy można jej zapobiec?
Beżowa grafika z wieloma pisankami z okazji Wielkanocy 2023

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Grafika z czarnym stetoskopem i długopisem

Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia i Światowy Dzień Zdrowia

Życzymy satysfakcji z realizacji wszystkich zawodowych wyzwań i pomyślności w życiu osobistym.
Grafika - Ważny komunikat

Godziny otwarcia Komercyjnego Punktu Pobrań Badań Laboratoryjnych

Komercyjny Punkt Pobrań Badań Laboratoryjnych będzie czynny w dniu 07.04.2023r. w godzinach 7:30-13:00.
Szklane drzwi z nazwą oddziału prowadzące na I Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Nie lekceważmy objawów grypy – alarmują lekarze Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II

Pomimo znacznego postępu medycyny grypa nadal pozostaje bardzo groźną chorobą, a jej możliwe powikłania mogą być przyczyną wielu problemów zdrowotnych, a także śmierci.
Rozrusznik serca widoczny na prześwietleniu

Telemonitoring kardiologicznych urządzeń wszczepialnych w naszym Szpitalu

Na Oddziale Klinicznym Elektrokardiologii w ciągu roku wszczepianych i implantowanych jest około 1500 stymulatorów serca  (kardiowerterów-defibrylatorów), a także urządzeń do terapii resynchronizującej serca.
Grafika - Ważny komunikat

Centrum Szczepień w dniach 21.03 i 22.03 będzie wyjątkowo czynne od 8:00-14:00

Centrum Szczepień w dniach 21.03 i 22.03 będzie wyjątkowo czynne od 8:00-14:00.
Kardiomonitor na tle białej ściany w sali szpitalnej

Nasz Szpital realizuje projekt pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny 3”

Przyznane środki zostały przeznaczone na zakup ponad 120 szt. wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego.