Wyszukaj aktualności

Dr hab. Michał Ząbczyk wypowiada się do mikrofonu podczas konferencji prasowej

Nasi pracownicy wyróżnieni podczas konferencji European Society for Clinical Investigation (ESCI) w Pradze

Publikacja autorstwa: Adrianny Klajmon, Jakuba Chmiela, Michała Ząbczyka, Elżbiety Pociask, Ewy Wypasek, Krzysztofa P Malinowskiego, Anetty Undas, Joanny Natorskiej została wybrana jako najlepsza praca z zakresu badań podstawowych opublikowana w czasopiśmie naukowym EJCI.
mgr Agnieszka Samulska w stroju medycznym na tle lodówki do przechowywania krwi w pracowni Banku Krwi

14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy

W naszym Szpitalu od 2004 roku funkcjonuje Dział Transfuzjologii Szpitalnej, obecnie pod kierownictwem mgr Agnieszki Samulskiej, który działa przez 24 godziny na dobę i pracuje w nim łącznie 13 pracowników
Zdjęcie grupowe z uroczystych promocji habilitacyjnych

Dwóch pracowników naszego Szpitala otrzymało stopień doktora habilitowanego

W auli Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali z rąk rektora prof. dr hab. Jacka Popiela dyplomy, a następnie wysłuchali laudacji.
Na kolorowym zdjęciu dr Katarzyna Holcman na tle szpitalnego korytarza

Dr n. med. Katarzyna Holcman będzie w latach 2023-2025 pełnić funkcję członka Zarządu Klubu 30 Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK)

Głównym celem działania "Klubu 30" jest integracja środowiska młodych polskich kardiologów poprzez wymianę informacji o przeprowadzanych badaniach naukowych i dzielenie się inspirującymi pomysłami.
Zespół podczas zabiegu - trzech lekarzy, widoczny sprzęt medyczny

50. zabieg kompleksowej przezskórnej rewaskularyzacji serca (PCI) w zabezpieczeniu przezskórną pompą do krótkoterminowego wspomagania pracy lewej komory serca

Zabieg został wykonany w Pracowni Hemodynamiki Oddziału Klinicznego Kardiologii Interwencyjnej z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego.
Papieros na białym tle

31 maja – Światowy Dzień bez Papierosa

31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Dzień ten został ustanowiony przez WHO w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów – głównie z nowotworami…
Diagnostyka laboratoryjna widoczny mikroskop i dłonie w niebieskich rękawiczkach

27 maja – Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Wszystkim Diagnostom Laboratoryjnym, a w szczególności Pracownikom naszych laboratoriów składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.
Grafika - Ważny komunikat

09.06 (piątek) 2023 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 09.06 (piątek). 2023 r.: Centralna Rejestracja Telefoniczna pracuje od 7:00 do 14:35, Wojewódzka Przychodnia Chorób Infekcyjnych i Hepatologii Dziecięcej będzie nieczynna.
Leki w szklanych opakowaniach trzymane przez osobę w błękitnych rękawiczkach

14 maja – Międzynarodowy Dzień Farmaceuty

Z okazji Międzynarodowego Dnia Farmaceuty wszystkim Farmaceutom, a w szczególności Pracownikom naszej Apteki Szpitalnej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.