prof. J. Legutko na szpitalnym korytarzu.

Prof. dr hab. med. Jacek Legutko został wybrany na członka Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK)!

Z wielką radością informujemy, że prof. dr hab. med. Jacek Legutko, kierownik Oddziału Klinicznego Kardiologii Interwencyjnej z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, dyrektor Instytutu Kardiologii Wydziału Lekarskiego UJ CM, został wybrany na członka Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK).

prof. dr hab. n. med. Jacek Legutko

To ogromne wyróżnienie, które świadczy o uznaniu jego zasług w środowisku kardiologicznym oraz roli, jaką odgrywa w rozwoju polskiej kardio­logii.

Obecność Profesora w Zarządzie Głównym PTK to nie tylko osobiste wyróżnienie, lecz także zaszczyt dla całej Małopolski i naszego szpitala!

Serdecznie gratulujemy Profesorowi i życzymy wielu dalszych sukcesów w pracy na rzecz pacjentów oraz rozwoju nauki, edukacji i naszej placówki.