Szklana statuetka na tle niebieskiego opakowania wręczona pielęgniarkom

12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek na Oddziale Pediatrii i Neurologii Dziecięcej oraz Oddziale Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej pojawili się wolontariusze z Fundacji Dr Clown, aby wręczyć personelowi pielęgniarskiemu symboliczny balonowy bukiet i miarkę uśmiechu z  życzeniami.

Dr Clown

W naszym Szpitalu zatrudnionych jest 850 osób na stanowisku pielęgniarskim.

W tym szczególnym dniu składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za rzetelnie wykonywaną pracę, szacunek oraz opiekę, jaką darzycie w swojej codziennej pracy wszystkich naszych pacjentów i ich rodziny.

Życzymy dużo zdrowia i sił do dalszej realizacji wszystkich obowiązków zawodowych związanym z tym odpowiedzialnym stanowiskiem na rzecz pacjentów.

Na uroczystej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych przekazała wyjątkowe podziękowanie w postaci statuetki  dla naszych Pielęgniarek i Pielęgniarzy za walkę z pandemią COVID-19.

Statuetka

Serdecznie dziękujemy za Państwa pracę!