Bukiety kwiatów z życzeniami z okazji Międzynarodowego Dnia Pielgniarki i Położnej

12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Pielęgniarstwo to nauka i sztuka, źródło inspiracji w trosce i służbie drugiemu człowiekowi, oparte na życzliwości, przyjaźni, lojalności, tolerancji i zwykłej ludzkiej dobroci”

Szanowne Panie Pielęgniarki oraz Szanowni Panowie Pielęgniarze,

w tym szczególnym dniu składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za rzetelnie wykonywaną pracę, szacunek oraz opiekę, jaką darzycie w swojej codziennej pracy wszystkich naszych pacjentów i ich rodziny.

Życzymy Wam dużo zdrowia i wiele sił do dalszej realizacji wszystkich obowiązków zawodowych związanym z tym odpowiedzialnym i pełnym poświęceń stanowiskiem na rzecz potrzebujących pacjentów.

Dzięki Waszej ogromnej wiedzy, niezwykłej życzliwości oraz umiejętnościom osoby chore i cierpiące mogą czuć się bezpiecznie w naszym Szpitalu.

Ten dzień jest niepowtarzalnym momentem, aby docenić osiągnięcia naszego personelu medycznego na stanowisku pielęgniarskim i złożyć gratulacje wraz z podziękowaniami dla ponad 800 osób, które tworzą tę godną naśladowania społeczność zawodową naszego Szpitala.