św. Mikołaj na Oddziale Dziecięcym wręczający pacjentowi prezent, w tle widoczny policjant niosący prezenty

Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych pacjentów naszego Szpitala!

Dzisiaj nasz Szpital gościł św. Mikołaja wraz z policyjną eskortą z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Pomocnikiem Mikołaja był smok – Inspektor Wawelek!

św. Mikołaj na Oddziałach Dziecięcych

Na miejscu Święty Mikołaj i jego przyjaciele zostali przywitani przez dyrekcję i personel Szpitala, a następnie odwiedzili małych pacjentów z Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej oraz z Oddziału Pediatrii i Neurologii Dziecięcej.

Serdecznie dziękujemy św. Mikołajowi oraz krakowskiej Policji za tę niespodziankę, a naszym małym Pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

W paczkach znajdowały się m.in. ręcznie wykonane kolorowe maskotki przez wolontariuszy organizacji KoloroweOnko.