Zdjęcie grupowe z okazji akcji przekazania maskotek na Oddział Dziecięcy

Przedświąteczna niespodzianka dla najmłodszych Pacjentów z Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej

Na naszych najmłodszych Pacjentów z Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej po raz kolejny czekała miła przedświąteczna niespodzianka! Otrzymali pluszowe maskotki i puzzle.

Zdjęcie grupowe z okazji akcji przekazania maskotek na Oddział Dziecięcy

Na zdjęciu: p. Ewa Węglarz – Pielęgniarka Koordynująca Oddział Kliniczny Kardiologii Interwencyjnej z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego wraz z inicjatorami zbiórki – Jakubem Kasperkiem i Wiktorem Leśniakiem oraz p. Danuta Kula – Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej.

Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Skawinie za zbiórkę pluszowych zabawek, a w szczególności Jakubowi Kasperkowi oraz Wiktorowi Leśniakowi z klasy VII B – inicjatorom akcji.

Dziękujemy także Pani Ewie Węglarz (Oddział Kliniczny Kardiologii Interwencyjnej z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego) za dostarczenie upominków oraz koordynację zbiórki.