Na kolorowym zdjęciu dr Katarzyna Holcman na tle szpitalnego korytarza

Dr n. med. Katarzyna Holcman będzie w latach 2023-2025 pełnić funkcję członka Zarządu Klubu 30 Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK)

Dr n. med. Katarzyna Holcman, która jest kardiologiem i pracuje w Krakowskim Specjalistycznym Szpitalu im. św. Jana Pawła II na Oddziale Klinicznym Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego będzie w latach 2023-2025 pełnić funkcję członka Zarządu „Klubu 30” Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK).

dr Katzryna Holcman

dr n. med. Katarzyna Holcman

Głównym celem działania „Klubu” 30 jest integracja środowiska młodych polskich kardiologów poprzez wymianę informacji o przeprowadzanych badaniach naukowych i dzielenie się inspirującymi pomysłami.

Dr n. med. Katarzyna Holcman w swojej pracy klinicznej i naukowej koncentruje się na tematyce zastosowania technik obrazowania nuklearnego w kardiologii, infekcyjnego zapalenia wsierdzia oraz amyloidozy transtyretynowej serca.

Serdecznie gratulujemy!