Dr stępień z dyplomem

Dr n. med. Konrad Stępień zajął I miejsce w Sesji Konkursowej Przypadków Klinicznych podczas XII Konferencji Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Podczas tegorocznej XII Konferencji Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego we Wrocławiu dr n. med. Konrad Stępień realizujący szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego naszego Szpitala zajął I miejsce w Sesji Konkursowej Przypadków Klinicznych za pracę „Syndrom prawdziwie złamanego serca. Pęknięcie lewej komory serca u pacjentki z nawrotem zespołu takotsubo”.

Serdecznie gratulujemy!

Dr n. med. Konrad Stępień

dr n. med. Konrad Stępień (pierwszy od lewej) wraz z członkami komisji i uczestnikami konkursu

Dyplom dr n. med. Konrada Stępnia