Zdjęcie grupowe uczestników konferencji.

Dr n. med. Konrad Stępień otrzymał nagrodę za najlepszą prezentację w sesji posterowej „Best Case Report Contest” oraz nagrodę Towarzystwa Internistów Polskich!

W trakcie organizowanego w dniach 9-11.05.2024 r. McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM 2024) dr n. med. Konrad Stępień realizujący szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego naszego Szpitala otrzymał nagrodę za najlepszą prezentację w sesji posterowej „Best Case Report Contest” oraz nagrodę Towarzystwa Internistów Polskich za pracę „«Syndrome of the truly broken heart». Left ventricular rupture in patient with recurrent takotsubo syndrome”.

Na zdjęciu dr n. med. Konrad Stępień – pierwsza osoba od lewej strony w pierwszym rzędzie.

Nagrodą jest również publikacja w Polskim Archiwum Medycyny Wewnętrznej najwyżej punktowanym polskim czasopiśmie naukowym, którego redaktor naczelną jest prof. dr hab. n. med. Anetta Undas będąca także Zastępcą Dyrektora w naszym Szpitalu ds. Nauki, Badań i Innowacji.

Serdecznie gratulujemy!