Warsztaty „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych dla początkujących” w naszym Szpitalu

Dzisiaj w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II odbywają się warsztaty „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych dla początkujących” organizowane m.in. przez Agencję Badań Medycznych.

Kolaż 4 zdjęć z konferencji
Uczestników przywitała prof. dr hab. n. med. Anetta Undas, Zastępca Dyrektora Szpitala ds. Nauki, Badań i Innowacji wraz z mgr Ewą Gąsior, Kierownikiem Działu Badań i Działu Edukacji.
W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele instytutów badawczych, a także przedstawiciele uczelni publicznych i podmiotów leczniczych.
Celem warsztatów jest wymiana doświadczeń między członkami Polskiej Sieci Badań Klinicznych, a obserwatorami Polskiej Sieci Badań Klinicznych oraz innymi instytucjami zainteresowanymi udziałem w zbliżającym się konkursie. Udział w warsztatach, dzięki wskazówkom i sugestiom dotychczasowych Beneficjentów, pozwoli przyszłym Wnioskodawcom prawidłowo określić cele w projekcie oraz wyznaczyć kierunki dalszego działania.