Dwa zdjęcia grupowe z mikołajem

Św. Mikołaj odwiedził nasz Szpital!

Dzisiaj Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II odwiedził św. Mikołaj wraz z policyjną eskortą z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie z wyjątkowym pomocnikiem, którym był smok Inspektor Wawelek, ale naszych małych pacjentów na oddziałach szpitalnych odwiedził też  Strażacki Mikołaj w ramach Akcji Mikołajkowej Strażacy-Dzieciom dzięki organizacji Ochotniczej Straży Pożarnej – Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Myślenice. Do akcji włączyło się ponad 80 podmiotów – jednostek OSP, firm, instytucji, szkół i przedszkoli. Przygotowano prezenty dla ponad 500 dzieci – przebywających w jedenastu szpitalach domach dziecka, domach samotnej matki i hospicjum na terenie województwa małopolskiego.
Zdjęcia pracowników policji z dziecmi na oddziałach

Pracownicy policji na oddziałach dziecięcych

Zdjęcia pracowników straży z dziecmi na oddziałach pediatrycznych

Pracownicy straży na oddziałach dziecięcych

Serdecznie dziękujemy za tę niespodziankę i odwiedziny, a naszym pacjentom z Oddziału Pediatrii i Neurologii Dziecięcej oraz Oddziału Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Wręczone prezenty wywołały bezcenny uśmiech na twarzach dzieci! Doceniamy zaangażowanie i nieustającą gotowość do działania.