Spotkanie dla pielęgniarek z Okazji Dnia Kobiet w naszym Szpitalu

We wtorek w naszym Szpitalu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, którego organizatorem była Naczelna Pielęgniarka – mgr Urszula Gluz-Golik. Z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie dla pielęgniarek, w którym uczestniczyli m.in.: Dyrekcja Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II wraz z Kierownikami jednostek administracyjnych i Ordynatorzy Oddziałów naszego Szpitala, także Wicemarszałek Województwa Małopolskiego – Łukasz Smółka, Dyrektor Departamentu Zdrowia, Rodziny, Równego Traktowania i Polityki Społecznej – Dominika Studnicka.

Dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II – lek. Grzegorz Fitas i Naczelna Pielęgniarka – mgr Urszula Gluz-Golik

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego – Łukasz Smółka wraz z Naczelną Pielęgniarką – mgr Urszulą Gluz-Golik.

Dyrektor Departamentu Zdrowia, Rodziny, Równego Traktowania i Polityki Społecznej – Dominika Studnicka wraz z Naczelną Pielęgniarką – mgr Urszulą Gluz-Golik.

Spotkanie zostało uświetnione wykładem prof. Norberta Pikuły z Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, a prawdziwą niespodzianką była grająca na żywo znane i lubiane przeboje – Reprezentacyjna Orkiestra Cianowic.

prof. Norbert Pikuła.

Reprezentacyjna Orkiestra Cianowic.

Ten dzień jest niepowtarzalnym momentem, aby docenić osiągnięcia wszystkich kobiet, które pracują w naszym Szpitalu, a mamy ich 1603!

Ale w szczególności doceniamy personel medyczny, który na co dzień pracuje w pionie Naczelnej Pielęgniarki i składamy gratulacje wraz z podziękowaniami dla niemal 900 osób, które tworzą tę godną naśladowania społeczność zawodową naszego Szpitala.