Relikwia krwi w kaplicy szpitalnej w Pawilonie M5.

Relikwie Krwi św. Jana Pawła II zostały dziś uroczyście wprowadzone do nowej kaplicy szpitalnej

Relikwie Krwi św. Jana Pawła II zostały dziś uroczyście wprowadzone do kaplicy Jego imienia w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II.

Mszy Świętej o godz. 12:00 przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Damian Muskus.

To ważny moment dla społeczności naszego Szpitala oraz symboliczne dopełnienie przygotowania nowej kaplicy, która znajduje się na parterze w budynku M5. Kaplica jest otwarta przez całą dobę i dostępna dla pacjentów, ich bliskich oraz personelu.