Symulator lotów w Balicach i pracownicy Szpitala w Balicach

Nasi pracownicy byli gośćmi 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach

Prof. dr hab. n. med. Antoni Dziatkowiak (Kierownik Oddziału Klinicznego Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii w latach 1979-2001), oraz nasi pracownicy: prof. dr hab. n. med. Bogusław Kapelak (Kierownik Oddziału Klinicznego Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii), dr hab. n. med. Karol Wierzbicki (Kierownik Odcinka Transplantologii i Mechanicznego Wspomagania Krążenia) i rat. med. Michał Kaleta (Koordynator Transplantologii i  Mechanicznego Wspomagania Krążenia VAD) byli gośćmi 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach.

Pracownicy Szpitala przed symulatorem lotów

Na zdjęciu: prof. dr hab. n. med. Antoni Dziatkowiak, ppłk. rez. pil. Krzysztof Dzido, rat. med. Michał Kaleta, prof. dr hab. n. med. Bogusław Kapelak.

Z okazji Święta 8. Bazy Lotnictwa Transportowego nasi pracownicy, którzy na co dzień zajmują się transplantacjami serca odwiedzili lotnisko w Balicach, mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem symulatora lotów samolotu CASA C-295M (Full Flight Simulator).

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II współpracuje z 8. Baza Lotnictwa Transportowego w Balicach podczas transportu serc do przeszczepu pod hasłem „Akcja Serce”. Zawsze możemy liczyć na niezawodną pomoc, szybką i sprawną koordynację!