mgr inż. Magdalena Kopytek na tle plakatu

Mgr inż. Magdalena Kopytek nagrodzona podczas konferencji ECTH 2021

mgr inż. Magdalena Kopytek

Mgr inż. Magdalena Kopytek, która na co dzień związana jest z Pracownią Krakowskiego Centrum Badań i Technologii Medycznych w naszym Szpitalu została nagrodzona podczas konferencji ECTH 2021 (European Congress on Thrombosis and Haemostasis) w Ghent. Wydarzenie odbywa się w dniach 14-15 października.

Poster, mgr inż. Magdalena Kopytek

Mgr inż. Magdalena Kopytek otrzymała nagrodę za najlepiej przygotowaną pracę (plakat), który powstał z wyników uzyskanych w ramach realizacji grantu Narodowego Centrum Nauki – OPUS (Doustne antykoagulanty niebędące antagonistami witaminy K (NOACs) jako modulatory mechanizmów prowadzących do fibrokalcyfikacji zastawek u chorych ze stenozą aortalną-NOACs).

Kierownikiem projektu realizowanego w naszym Szpitalu jest dr hab. n. med. Joanna Natorska.

Gratulujemy!