sala szpitalna

Izolatorium w hotelu WM Hotel System

Decyzją Wojewody Małopolskiego nasz szpital prowadzi opiekę medyczną w izolatorium w budynku hotelu WM Hotel System w Krakowie, przy al. 29 listopada 189.

Lekarz  kierujący do izolatorium, jest zobowiązany do telefonicznego kontaktu z upoważnionym przedstawicielem szpitala prowadzącego izolatorium (dane kontaktowe poniżej), celem uzgodnienia czasu przyjęcia pacjenta.

Dane kontaktowe:

nr tel.: +48 519 837 734

Jest ono przeznaczone dla osób z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 .   Jednocześnie informujemy, że przyjęcia Pacjentów odbywają się jedynie na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza.

Prosimy, żeby Pacjenci mieli ze sobą na czas pobytu rzeczy higieniczne i osobiste oraz zapas stale przyjmowanych leków, przepisanych przez lekarza.

Na Podstawie Decyzji Wojewody Małopolskiego z dnia 29.06.2021 r. Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II z dniem 30.06.2021 r. zaprzestaje prowadzenia izolatorium dla osób chorych i podejrzanych o zachorowanie na chorobę COVID-19, w WM Hotel System Sp. z.o.o.