hospital

Izolatorium w hotelu WM Hotel System

Decyzją Wojewody Małopolskiego nasz szpital prowadzi opiekę medyczną w izolatorium w budynku hotelu WM Hotel System w Krakowie, przy al. 29 listopada 189.

Lekarz  kierujący do izolatorium, jest zobowiązany do telefonicznego kontaktu z upoważnionym przedstawicielem szpitala prowadzącego izolatorium (dane kontaktowe poniżej), celem uzgodnienia czasu przyjęcia pacjenta.

Dane kontaktowe:

nr tel.: +48 519 837 734

Jest ono przeznaczone dla osób z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 .   Jednocześnie informujemy, że przyjęcia Pacjentów odbywają się jedynie na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza.

Prosimy, żeby Pacjenci mieli ze sobą na czas pobytu rzeczy higieniczne i osobiste oraz zapas stale przyjmowanych leków, przepisanych przez lekarza.

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!