Doktoranci podczas odebrania dyplomów / fot. Podpis Uniwersytet Jagielloński/Anna Wojnar

W dniu 21 listopada w Sali Senackiej Collegium Novum odbyły się uroczyste promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego UJ CM, którym przewodniczył prof. Tomasz Grodzicki, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum.

Dwóch pracowników naszego Szpitala złożyło przysięgę doktorską, a następnie odebrało dyplomy z rąk promotorów.

Dr A. Rzucidło-Hymczak z promotorem

Na zdjęciu: promotor – prof. dr hab. n. med. Dariusz Plicner wraz z dr n. med. Anną Rzucidło-Hymczak.

• Dr n. med. Joanna Jędrzejczyk-Spaho (Asystent na Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego), praca pt.: „Wpływ utrat przytomności u pacjentów z zespołem omdleń wazowagalnych na centralny system nerwowy oraz funkcje neuropoznawcze”, promotor prof. dr hab. n. med. Jadwiga Nessler.
Dr J. Jędrzejczyk-Spaho z promotorem

Na zdjęciu: Prodziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum ds. rozwoju i badań naukowych – prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gajos, dr n. med. Joanna Jędrzejczyk-Spaho i promotor – prof. dr hab. n. med. Jadwiga Nessler.

Serdecznie gratulujemy!

Fot. miniatura – Uniwersytet Jagielloński/Anna Wojnar