dr K. Stępień prezentujacy otrzymany dyplom

Dr n. med. Konrad Stępień otrzymał nagrodę Komitetu Naukowego Kongresów PTK za najlepszą pracę oryginalną w dziedzinie nauk podstawowych

Podczas tegorocznego XXVII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego dr n. med. Konrad Stępień, pracownik naukowo-dydaktyczny w Zakładzie Chorób Zatorowo-Zakrzepowych UJ CM, realizujący szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego naszego Szpitala wraz z zespołem dr hab. Michał Ząbczyk, mgr Magdalena Kopytek, dr hab. Joanna Natorska, dr hab. n. med. Jarosław Zalewski kierowanym przez prof. dr hab. n. med. Anettę Undas otrzymał nagrodę Komitetu Naukowego Kongresów PTK za najlepszą pracę oryginalną w dziedzinie nauk podstawowych zatytułowaną „Obniżona wyjściowa przepuszczalność skrzepu fibrynowego oraz podwyższony poziom E-selektyny po 3 miesiącach jako nowe markery rezydualnej niedrożności tętnic płucnych u pacjentów z ostrą zatorowością płucną”.

Dr n. med. Konrad Stępień pokazujący dyplom

Dr n. med. Konrad Stępień

Dyplom w teczce prezentowany w dłoniach przez dr Stępnia

Prezentowane wyniki zostały opublikowane w Journal of Thrombosis and Thrombolysis: https://link.springer.com/article/10.1007/s11239-023-02901-y.