Dr n. kf. Dominika Batycka-Stachnik wypowiadająca się do mikrofonu podczas kongresu na niebieskim tle

Dr n. kf. Dominika Batycka-Stachnik wzięła udział w dyskusji podczas 4. Kongresu Zdrowie Polaków 2022

Dr n. kf. Dominika Batycka-Stachnik, która na co dzień w naszym Szpitalu jest Kierownikiem Zespołu Fizjoterapeutów Oddziału Klinicznego Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii jest także Wiceprezesem Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Dr n. kf. Dominika Batycka-Stachnik

Dr n. kf. Dominika Batycka-Stachnik podczas 4. Kongresu Zdrowie Polaków 2022.

Dr n. kf. Dominika Batycka-Stachnik była członkiem dyskusji pt. „Pacjent-kadry-innowacje. Jak zwiększyć dostępność do świadczeń zdrowotnych” podczas 4. Kongresu Zdrowie Polaków 2022.

Przedstawiła zagadnienie kompleksowej rehabilitacji w kardiochirurgii oraz fizjoterapii, jako integralnej części leczenia pacjenta i współpracy fizjoterapeuty z pozostałym personelem medycznym.

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową: Dzień I kanał 1 – 4. Kongres Zdrowie Polaków 2022 (od 7:14:30).