Napis małopolska dla chorób rzadkich

W dniu 6 kwietnia 2024 r. zapraszamy na konferencję „Małopolska dla Chorób Rzadkich – Rzadkie i zaskakujące schorzenia neurologiczne i nefrologiczne”

W dniu 6 kwietnia 2024 roku w naszym Szpitalu odbędzie się interdyscyplinarna konferencja w formie stacjonarnej (Pawilon A-V, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe) pod tytułem –  „Małopolska dla Chorób Rzadkich – Rzadkie i zaskakujące schorzenia neurologiczne i nefrologiczne”, która organizowana jest pod patronatem Dyrekcji Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II i Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Lekarskiego.

W imieniu Dyrekcji Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II, a także prof. dr hab. n. med. Beaty Kieć-Wilk i dr n. med. Marka Andresa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu – wymagana wcześniejsza rejestracja: https://ksztalceniemedyczne.pl/rejestracja/.

Ramowy program konferencji: „Małopolska dla Chorób Rzadkich – Rzadkie i zaskakujące schorzenia neurologiczne i nefrologiczne”.