Szczepienia przeciwko COVID-19

W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, zostaliśmy zakwalifikowani jako szpital węzłowy, tj. prowadzący punkt szczepień dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz dla grup populacyjnych.

Rejestracja telefoniczna w naszym szpitalu:

505 060 359 od godz. 8.00-14.30

Trzy możliwości zgłoszenia się na szczepienia przeciwko COVID-19:

1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną ogólnopolską infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.
Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.

3. Rejestracja telefoniczna w naszym szpitalu:

505 060 359 od godz. 8.00-14.30

Wykaz dokumentów niezbędnych do szczepienia (w dniu szczepienia)
–  Kwestionariusz wywiadu przesiewowego (plik do pobrania)
–  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
– Dowód osobisty

Zalecamy, by osoby , które potrzebują okulary do czytania miały je przy sobie.  Zaleca się zabranie własnego długopisu.

Szczepienia przeciwko COVID-19 wykonywane są  w Centrum Szczepień oraz Wojewódzkiej Poradni Szczepień Ochronnych, które mieszczą się w budynku M IX.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Ministra Zdrowia w celu obsługi, organizacji i realizacji procesu szczepień przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19)