Populacyjny punkt szczepień dysponuje wolnymi terminami na szczepienia przeciwko COVID-19

Populacyjny punkt szczepień naszego Szpitala (Budynek A-V) dysponuje wolnymi terminami na I dawkę szczepienia przeciwko COVID-19. Dostępna jest szczepionka mRNA Pfizer-BioNTech.

Data przyjęcia II dawki jest wskazywana bezpośrednio podczas przyjęcia I dawki, jednak ze względu na rozpoczynający się okres wakacyjny nasz Szpital oferuje elastyczny dobór daty II dawki szczepienia.

Zachęcamy do rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 w Naszym Szpitalu pod numerem telefonu 505 060 359 (w godzinach 8:00-14:30 w dni robocze).

Rejestracji można dokonać także poprzez całodobową i bezpłatną infolinię pod numerem telefonu – 989 lub rejestrację elektroniczną poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie https://pacjent.gov.pl/.

Podczas rejestracji możesz wybrać dokładny termin oraz miejsce Twojego szczepienia, a następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. Do rejestracji nie potrzebujesz żadnych dodatkowych danych czy dokumentów, wystarczy, że podasz swój numer PESEL.

Wszystkie szczepienia w naszym Szpitalu wykonywane są przez wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w bezstresowej atmosferze.