Komercyjne testy PCR w kierunku SARS-CoV-2 dla osób prywatnych w naszym Szpitalu

Od dnia 26 lipca 2021 roku w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w budynku A-V (wejście z tyłu budynku) w godzinach od 11:00-14:00 można wykonać test PCR oraz test antygenowy w kierunku wirusa SARS Co-V-2, w tym także w kierunku wariantów wirusa m.in. wariantu delta. Wyniki są w języku polskim i angielskim.

Test PCR zalecany jest osobom, które chcą mieć pewność, że nie są zakażone, a także podróżnym, którzy chcą wyjechać z Polski bez konieczności odbycia kwarantanny w kraju docelowym.

Rodzaj dostępnych badań PCR  w kierunku SARS-CoV-2 w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II:

Wynik w wersji polskiej: 340 zł

Wynik w wersji angielskiej: 390 zł

Czas oczekiwania na wynik: 6-10 godzin

• Analiza jakościowa RT-PCR w kierunku Coronavirus w materiałach z dróg oddechowych badanie CITO

Wynik w wersji polskiej: 450 zł

Wynik w wersji angielskiej: 500 zł

Czas oczekiwania na wynik: 1,5 godziny

• Test RT-PCR w kierunku jednoczesnej detekcji wirusów Influenza A/B, SARS CoV-2, RSV A/B w materiałach z dróg oddechowych

Wynik w wersji polskiej: 400 zł

Wynik w wersji angielskiej: 450 zł

• Wykrywanie antygenu SARS CoV-2 w próbkach z wymazów z nosogardzieli

Wynik w wersji polskiej: 85 zł

Wynik w wersji angielskiej: 100 zł

Czas oczekiwania na wynik: 30 minut

• Test RT-PCR w kierunku detekcji wariantów wirusa SARS CoV-2 (UK variant B.1.1.7, RPA variant B.1.351, BRA variant B.1.128 P.1) z możliwością różnicowania  SARS CoV-2 od wykrywanych wariantów

Wynik w wersji polskiej: 420 zł

Wynik w wersji angielskiej: 470 zł

Czas oczekiwania na wynik: 6-10 godzin

Wejście do punktu pobrań (z tyłu budynku A-V)

Miejsce pobierania: Punkt pobrań, Pawilon A-V (wejście z tyłu budynku), od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00-14:00.

Opłata: Przed wykonaniem testu należy dokonać opłaty w kasie (budynek A-V).

Kontakt: 12 614-24-85, 12 614-24-08 (umawianie wizyt oraz możliwość uzyskania dodatkowych informacji).

Wyniki do odbioru w godzinach od 11:00 do 14:00 w punkcie pobrań (budynek A-V), a po godzinie 14:00 w Pracowni Mikrobiologii (budynek M-V), wejście A, 1 piętro. Istnieje możliwość uzyskania wyników drogą elektroniczną (e-mail).