Szczepienia - medycyna podróży

Aktualności

31.03.2020

Dziękujemy za wsparcie

Nieustannie wpływają do nas zapytania, jak można nam pomóc. Dziękujemy za każdą inicjatywę. Dziękujemy za wpłaty na nasze konto szpitala, za dary rzeczowe, za wsparcie naszego personelu posiłkami.

31.03.2020

Pomóż szpitalowi pomagać

Uruchomiliśmy konto do wpłat. Każda, nawet drobna kwota, pomoże nam zakupić sprzęt medyczny i dokonywać na bieżąco zamówień środków ochrony indywidualnej. Pozwoli to zabezpieczyć nasz personel medyczny, aby mógł całodobowo sprawować opiekę nad naszymi Pacjentami. Jednocześnie informujemy, że nie upoważniliśmy nikogo do organizowania zbiórek pieniężnych dla naszego szpitala na żadnej platformie. Podajemy tutaj konto dla bezpośrednich wpłat na pomoc dla szpitala w czasie epidemii koronowirusa.

31.03.2020

Krakowskie Stowarzyszenie Zdrowe Serce i Płuca PULMO-COR dla Szpitala

Przekaż 1 % na walkę z koronawirusem, wesprzyj nasz Szpital. Osoby fizyczne mogą przekazać na walkę z koronawirusem 1 % podatku. W deklaracji podatkowej za 2019 rok należy wpisać KRS Krakowskiego Stowarzyszenia Zdrowe Serce i Płuca PULMO-COR. KRS 0000433567

30.03.2020

Żegnamy Prof. Wiesławę Tracz

Z głębokim smutkiem żegnamy Prof. dr hab. n. med. Wiesławę Tracz, wybitnego kardiologa i naukowca, nauczyciela wielu pokoleń lekarzy. Prof. Wiesława Tracz była od wielu dziesięcioleci związana z naszym Szpitalem. W latach 1979-2009 pełniła funkcję Kierownika Kliniki Chorób Serca i Naczyń Instytutu Kardiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II.

20.03.2020

Zalecenia przy kwarantannie

Tutaj znajdą Państwo wszystkie zalecenia z Ministerstwa Zdrowia i od Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące kwarantanny. Od przestrzegania wytycznych zależy zdrowie nas wszystkich.

19.03.2020

Koronawirus. Zalecenia profilaktyczne i informacje praktyczne

800 190 590 - numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dedykowanej postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.