Szczepienia - medycyna podróży

Aktualności

18.05.2020

Pamiętamy. Setna rocznica urodzin naszego Patrona

100 lat temu przyszedł na świat Karol Wojtyła. Papież Jan Paweł II rozumiał i cenił pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników i pracowników medycznych, za których często się modlił i z którymi się spotykał. Wracamy pamięcią do Jego wizyty 9 czerwca 1997 roku w naszym szpitalu.

12.05.2020

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki wszystkim wykonującym ten piękny i odpowiedzialny zawód składam podziękowania za ofiarną pracę. Życzę dużo zdrowia oraz pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Grzegorz Fitas, Dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im . Jana Pawła II

04.05.2020

Ośrodek Rehabilitacji wznawia wykonywanie świadczeń

Od 4 maja Ośrodek Rehabilitacji w naszym szpitalu może wykonywać świadczenia dla pacjentów. W pierwszej kolejności przyjmowane są osoby, które w marcu i kwietniu nie mogły mieć zrealizowanych zabiegów z powodu epidemii #COVID-19.

24.04.2020

Punkt Wstępnej Oceny Pacjenta

Zgodnie za zaleceniami specjalistów ds. epidemiologicznych, a jeszcze przed wprowadzeniem obowiązku, nasz szpital już 1 kwietnia 2020 roku uruchomił Punkt Wstępnej Oceny Pacjenta.

09.04.2020

Dziękujemy za wsparcie

Nieustannie wpływają do nas zapytania, jak można nam pomóc. Dziękujemy za każdą inicjatywę. Dziękujemy za wpłaty na nasze konto szpitala, za dary rzeczowe, za wsparcie naszego personelu posiłkami.

09.04.2020

Pomóż szpitalowi pomagać

Uruchomiliśmy konto do wpłat. Każda, nawet drobna kwota, pomoże nam zakupić sprzęt medyczny i dokonywać na bieżąco zamówień środków ochrony indywidualnej. Pozwoli to zabezpieczyć nasz personel medyczny, aby mógł całodobowo sprawować opiekę nad naszymi Pacjentami. Podajemy tutaj konto dla bezpośrednich wpłat na pomoc dla szpitala w czasie epidemii koronowirusa.