Szczepienia - medycyna podróży

Aktualności

11.12.2019

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach projektu „Pomyśl o mózgu"

12 grudnia 2019 roku serdecznie zapraszamy na kolejny wykład w ramach projektu „Pomyśl o mózgu – projekt profilaktyki chorób naczyń mózgowych” pod tytułem „Nowoczesne leczenie udaru mózgu” prowadzony przez dr n. med. Krzysztofa Banaszkiewicza.

05.12.2019

Szpital laureatem IX edycji akcji „Miejsce przyjazne seniorom”

Z przyjemnością informujemy, że Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II został wyróżniony certyfikatem „Miejsce przyjazne seniorom”. Nagroda wręczona została 5 grudnia podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jury doceniło przede wszystkim cykl wykładów otwartych Uniwersytetu Niegasnącej Młodości, który od kilku lat odbywa się w naszym Szpitalu. Prowadzimy także kilka programów profilaktyki zdrowia, z których mogą bezpłatnie skorzystać także starsi mieszkańcy Małopol

05.12.2019

Mikołaj w policyjnej asyście obdarował dzieci

Święty Mikołaj w asyście policjantów z krakowskiej "drogówki" odwiedził dzisiaj pacjentów z oddziałów dziecięcych Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Towarzyszył mu Inspektor Wawelek – czyli krakowski Smok. Efektowny wjazd na motorach wzbudził dużo emocji, dzieciaki wypatrywały przez okna wjazdu ekipy na motorach. Wszystkim małym pacjentom śmiały się buzie, szczęśliwe dzieciaki odbierały prezenty. Na chwilę zupełnie zapomniały o tym, że są w szpitalu. I właśnie o to chodziło!

02.12.2019

Zapraszamy na wykład w ramach projektu „Pomyśl o mózgu"

5 grudnia 2019 roku serdecznie zapraszamy na kolejny wykład w ramach projektu „Pomyśl o mózgu – projekt profilaktyki chorób naczyń mózgowych” pod tytułem „Przyczyny i czynniki ryzyka udaru mózgu” prowadzony przez dr n. med. Krzysztofa Banaszkiewicza.

20.11.2019

Poradnia Antynikotynowa otwarta

20 listopada 2019 roku dr hab. Dorota Sobczyk - Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa otworzyła Poradnię Antynikotynową w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Pacjenci będą mieli możliwość skorzystania z wielu darmowych form wsparcia w problemie, jakim jest uzależnienie od palenia tytoniu.

15.11.2019

Miejsca Przyjazne Rodzinom z Dziećmi

14 listopada, podczas gali zorganizowanej w Urzędzie Miasta Krakowa, nasz Szpital został laureatem pierwszej edycji plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” w kategorii Zdrowie.