Szczepienia - medycyna podróży

Rozwój szpitala - badania i projekty

Aktualności

23.08.2019

Tragedia w Tatrach

Dyrekcja oraz pracownicy Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II składają wyrazy głębokiego współczucia rodzinom ofiar. Wszystkim poszkodowanym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

21.06.2019

Realizujemy Małopolski Program Polityki Zdrowotnej w zakresie prewencji i wykrywania chorób układu krążenia

W dniu 18 czerwca 2019 r. Zarząd Województwa Małopolskiego wybrał realizatorów programów związanych z profilaktyką chorób cywilizacyjnych i edukacją zdrowotną. Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II jest odpowiedzialny za wdrażanie programu kardiologicznego, który jest dedykowany nie tylko osobom z podwyższonym ryzykiem chorób sercowo-naczyniowych, lecz także obejmie swym zasięgiem młodzież i pracowników małopolskich firm.

05.06.2019

Prof. Antoni Dziatkowiak Honorowym Obywatelem Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa

5 czerwca 2019 r. w magistracie odbyła się wyjątkowa uroczystość - prof. Antoni Dziatkowiak wybitny kardiochirurg, przez wiele lat związany z naszym szpitalem, odebrał tytuł honorowego obywatela Krakowa. Z wnioskiem o wyróżnienie Profesora – człowieka znanego nie tylko z wielkiego talentu, ale i serca - zwrócili się radni oraz Dyrekcja i pracownicy Szpitala im. Jana Pawła II.

23.05.2019

31 maja 2019 r. - II Polsko-Ukraińska Konferencja Medyczna

Zapraszamy lekarzy, kadrę medyczną, studentów wydziałów medycznych oraz wszystkich zainteresowanych pracowników uczelni wyższych na II Polsko-Ukraińską Konferencję Medyczną pt. „Choroby Serca i Naczyń w 2019 r.” , która odbędzie się 31 maja 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym, Pawilon A-V w Krakowskim Specjalistycznym Szpitalu Jana Pawła II.