Strona główna Uniwersytet Niegasnącej Młodości

UNIWERSYTET NIEGASNĄCEJ MŁODOŚCI – EDYCJA 2017

 

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Niegasnącej Młodości to projekt dedykowany osobom w wieku 60+. Mamy już doświadczenie w realizacji kilku edycji, które cieszyły się uznaniem wśród uczestników. To oferta atrakcyjnych wykładów z różnych dziedzin. Priorytet wiodą prelekcje z zakresu ochrony zdrowia – prowadzą je specjaliści z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Spotkania są znakomitą okazją do zadawania pytań i dyskusji na interesujące Państwa tematy. Program każdej edycji jest modyfikowany tak, aby osoby korzystające z naszej ofert po raz kolejny zawsze znalazły dla siebie nowe, interesujące tematy. W miarę możliwości finansowych proponujemy Państwu uczestnictwo w wartościowych wydarzeniach kulturalnych i inne atrakcje.

Spotkania odbywają się od kwietnia do czerwca, a po przerwie wakacyjnej od września do końca listopada.

Warunkiem przyjęcia na Uniwersytet jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Biura Marketingu i Edukacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-15.00 do budynku A IV, Biuro Marketingu i Edukacji

Dodatkowych informacji udzielają: Małgorzata Rygiel – koordynator projektu (tel. 12 614 22 65), Beata Myszkowska - Bekas (tel. 12 614 22 96) oraz Jadwiga Zając (12 614 22 64). Korespondencję e-mailowa prosimy kierować na adres: edukacja(at)szpitaljp2.krakow.pl

 

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Mile widziane jest zaangażowanie w wolontariat – praca na rzecz innych osób lub instytucji i złożenia sprawozdania z takiej działalności.

Projekt realizowany jest przez Krakowskie Stowarzyszenie Zdrowe Serce i Płuca PULMO-COR, natomiast partnerem strategicznym jest Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIW CHWILI OBECNEJ SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA ORGANIZOWANE PRZEZ NASZ SZPITAL ORAZ STOWARZYSZENIE WYKŁADY OTWARTE DLA PACJENTÓW I ICH RODZIN:PLAN WYKŁADÓW UNIWERSYTETU NIEGASNĄCEJ MŁODOŚCI – EDYCJA 5 (2017)

SEMESTR I

SEMESTR II

PLAN WYKŁADÓW UNIWERSYTETU NIEGASNĄCEJ MŁODOŚCI – EDYCJA 4 (2016)

SEMESTR I, II

PLAN WYKŁADÓW UNIWERSYTETU NIEGASNĄCEJ MŁODOŚCI – EDYCJA 3 (2015)

SEMESTR I

SEMESTR II

UNIWERSYTET NIEGASNĄCEJ MŁODOŚCI – EDYCJA 2 (rok 2014)

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

 

WYDAWNICTWO PAMIATKOWE - edycja 2014

 

 Uczestnictwo w projekcie oznacza dla słuchaczy:

Ciekawe tematy  z zakresu: Ochrona zdrowia, psychologia, nowe technologie, środowisko przyrodnicze, kultura i sztuka, prawo i bezpieczeństwo Możliwość kontaktu ze znakomitymi wykładowcami: są to autorytety świata lekarskiego, wykładowcy krakowskich wyższych uczelni Komfortowe warunki: nowoczesne sale konferencyjne w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 (wejście od strony ul. Gen. A. Fieldorfa-Nila), Możliwość nawiązania ciekawych kontaktów towarzyskich: w wykładach będzie uczestniczyć 200 osób Dogodne terminy zajęć: spotkania czwartkowe, w godz. 11:00-14:00, od kwietnia do czerwca i od września do grudnia 2014 r.


Informacje: tel. 12 614 22 65,  12 614 22 96 i 12 614 22 64 od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00–15:00.

Warunkiem koniecznym jest rejestracja i dobrowolna pomoc innym osobom w formie wolontariatu.

Organizator: Krakowskie Stowarzyszenie Zdrowe Serce i Płuca PULMO-COR. Partnerzy: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie, Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki. Wykłady prowadzą również pracownicy naukowi innych  krakowskich uczelni wyższych.


PROGRAM EDYCJA 2014 UNIWERSYTET NIEGASNACEJ MŁODOSCI – EDYCJA 1 (rok 2013)

WYDAWNICTWO PAMIĄTKOWE - edycja 2013

 Organizator


Partnerzy