Home page Hospital Aktualności Szkolenia z hipotermii - odwołane

12.03.2020

Szkolenia z hipotermii - odwołane

W trosce o bezpieczeństwo uczestników, wykładowców i pracowników obsługi informujemy, że podjęto decyzję o przełożeniu XVI edycji szkolenia (21-22 marca) realizowanego w ramach projektu „Łańcuch przeżycia poszkodowanych w hipotermii – krajowy projekt szkoleniowy dla dyspozytorów medycznych i ratowników medycznych”.

Powodem jest rozwijająca się sytuacja epidemiologiczna dotycząca pojawiających się w Polsce zakażeń koronawirusem (COVID-19).

Mając na uwadze pojawiające się nowe przypadki zakażeń wirusem w różnych częściach Polski oraz komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego z dn. 02.03.2020 r. oraz 08.03.2020 r. podjęcie decyzji o zmianie terminu, choć trudne z punktu widzenia organizatora, jest najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

Mamy nadzieję, że podjęta przez nas decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i że spotkamy się podczas szkolenia w nowym, niedługo podanym, terminie. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe zapisy przechodzą automatycznie na nowy termin.

Hospital