Home page Hospital Aktualności Poradnie specjalistyczne i Ośrodek Rehabilitacji

16.03.2020

Poradnie specjalistyczne i Ośrodek Rehabilitacji

Ze względu na sytuacją epidemiczną związaną z wirusem SARS- CoV-2, zgodnie z zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia, Dyrekcja Szpitala podjęła decyzję o zawieszeniu do odwołania przyjmowania pacjentów na oddziały zabiegowe i zachowawcze w trybie planowym, o wstrzymaniu planowych świadczeń ambulatoryjnych w poradniach oraz w ośrodkach dziennych wraz z wykonywaniem planowanych badań diagnostycznych.   Zamknięte pozostają poradnie specjalistyczne oraz Ośrodek Rehabilitacji.

Przepraszamy za utrudnienia, o wznowieniu zabiegów oraz konsultacji w poradniach specjalistycznych będziemy informować na bieżąco.

Wstrzymanie planowanych świadczeń zdrowotnych nie dotyczy  udzielania ich  osobom, które potrzebują natychmiastowego skorzystanie z takich świadczeń ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia oraz pacjentów onkologicznych.

Jednocześnie przypominamy, że obowiązuje do odwołania zakaz odwiedzin chorych, jak również prosimy o nieprzychodzenie na teren szpitala.

W związku z tym, że sytuacja dynamicznie zmienia się, prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie www.szpitaljp2.krakow.pl

Hospital