Strona główna Szpital Aktualności Dziękujemy za wsparcie

31.03.2020

Dziękujemy za wsparcie

Nieustannie wpływają do nas zapytania, jak można nam pomóc. Dziękujemy za każdą inicjatywę. Dziękujemy za wpłaty na nasze konto szpitala, za dary rzeczowe, za wsparcie naszego personelu posiłkami.

Dziękujemy za wpłaty na nasze konto:

Fundacji Ziko dla Zdrowia za darowiznę 70 000 zł,

Firmie Optimum sp. z o.o. z Krakowa za wpłatę 50 252, 40 zł na zakup respiratora.

Stowarzyszeniu  Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary z Michałowic za wpłatę 10 000 zł
Pracownikom firmy FLYR Poland za wpłatę 1000 zł .

Dziękujemy także  osobom fizycznym. Wpłaty - począwszy od 20 zł - wpływają na nasze konto. Każda złotówka jest na wagę złota. Możemy kupić dodatkowe zabezpieczenia dla pracowników. Dziękujemy.

Dziękujemy za dary rzeczowe:

Wolw-Pol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie  za przekazanie 20 000 szt maseczek ochronnych  YY/T0969.

Firmie Produkcyjno- Handlowej "Łysa Góra", sc. Ewa Trojan, Janusz Trojan za przekazanie 800 sztuk maseczek ochronnych FFP2 z czynnikiem biologicznym

MDA - Małopolskie Dworce Autobusowe za przekazanie 50 szt  przyłbic.
Akademii Górniczo-Hutniczej za propozycję użyczenia respiratora oraz druk techniką 3D przyłbic ochronnych.

Dan Dav sp. z o.o. i ABH Investment sp z o.o. za przekazanie 2000 szt maseczek chirurgicznych oraz za 2000 szt. rękawiczek lateksowych.

Decathlon sp. z o.o. za przekazanie 15 szt masek Easy Breath

Medical Simulation Technologies za dostarczenie wydrukowanych techniką 3D przyłbic ochronnych

SB Mrówka z Michałowic za bawełniane maseczki i mieszkańcom Zielonek i Michałowic za uszyte maseczki.

VELVETCARE sp. z o.o. za środki chemiczne oraz papier toaletowy i ręczniki papierowe.

Solgar Polska sp. z o.o. za 30 szt półmasek P3

Dziękujemy za posiłki, środki spożywcze, środki chemiczne, wszelką inną pomoc:

Stowarzyszeniu Wietnamczyków w Krakowie, które zrzesza restauracje azjatyckie za to, że  7.04 i 9.04 przekażą po 30 szt dań dla naszych pracowników.

Grana sp. z o.o. ze Skawiny za kawę naturalną oraz za kawę zbożową.

Grand Parade Poland i Almond Catering by B Brands, IKEA, M’Donald, KFC, CH Bonarka, Carrefour, OSHEE Polska Sp. z o.o.

ARPI Sp. Z oo. Sp.K za bezpłatne oznakowanie terenu szpitala

Dziękujemy społecznym inicjatywom:

#Przyłbica dla medyka, studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej za dostarczenia 500 szt. przyłbic.

#Krakowskim krawcowym dla medyków  oraz kierowcom, którzy  dostarczyli do naszego szpitala uszyte maseczki

#wzywamy posiłki za koordynację zamówień posiłków dla personelu medycznego

Studentom Politechniki Krakowskiej za druk przyłbic.

FabLab Małopolska za 20 szt przyłbic

Jednocześnie informujemy, że nie upoważniliśmy nikogo, by w imieniu szpitala organizował zbiórki pieniężne.