Strona główna Szpital Aktualności Zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla kadry medycznej gratyfikowane punktami edukacyjnymi

23.02.2018

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, realizujący projekt pn. „Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!” zaprasza na bezpłatne szkolenia informacyjno – edukacyjne dla kadry medycznej (lekarzy POZ, pielęgniarek środowiskowych i lekarzy medycyny pracy) z zakresu epidemiologii raka piersi w Polsce i na świecie, metod zapobiegania i wykrywania raka piersi, grup zwiększonego ryzyka zachorowalności na raka piersi i szczegółowych instrukcji profilaktycznych skierowanych do tych grup. Uczestnicy szkolenia otrzymają pełen zestaw materiałów informacyjno – edukacyjnych, będą mogli zasięgnąć opinii specjalistów w zakresie profilaktyki raka piersi i radiodiagnostyki, a na zakończenie szkolenia otrzymają Certyfikaty Nauczycieli Prewencji. Szkolenia gratyfikowane są punktami edukacyjnymi.

OPIS PROJEKTU

DEKLARACJA UDZIAŁU