Strona główna Szpital Aktualności Szkolenie dla kadry POZ i medycyny pracy - weź udział

03.07.2020

Szkolenie dla kadry POZ i medycyny pracy - weź udział

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, realizujący projekt pn. „Badaj piersi – dbaj o zdrowie!” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 zaprasza na bezpłatne szkolenia dla kadry POZ i medycyny pracy.

Zapraszamy osoby z obszaru Małopolski. Szkolenia będą dotyczyły zakresu epidemiologii raka piersi w Polsce i na świecie, metod zapobiegania i wykrywania raka piersi, grup zwiększonego ryzyka zachorowalności na raka piersi i szczegółowych instrukcji profilaktycznych skierowanych do tych grup.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zestaw materiałów informacyjno – edukacyjnych, będą mogli zasięgnąć opinii specjalistów w zakresie profilaktyki raka piersi i radiodiagnostyki, a na zakończenie szkolenia otrzymają Certyfikaty Nauczyli Prewencji.

Deklarację udziału należy przesłać w formie papierowej tradycyjną pocztą na adres Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II oraz mailowo (skan wypełnionej i podpisanej dokumentacji) na adres:

mammografia@szpitaljp2.krakow.pl

Do pobrania: