Strona główna Szpital Aktualności Uroczystość w hołdzie Patronowi Szpitala Św. Jana Pawła II

Uroczystość w hołdzie Patronowi Szpitala Św. Jana Pawła II

Dzisiaj w Szpitalu im. Jana Pawła II Pani Dyrektor dr n. med. Anna Prokop-Staszecka otworzyła wzruszającą uroczystość, zorganizowaną w hołdzie Patronowi Szpitala w 40. Rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową. Honorowym Gościem był Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz, który podzielił się z licznie zgromadzonymi wspomnieniami o Świętym. Swe świadectwo o cudzie życia za wstawiennictwem Jana Pawła II dali Joanna i Jacek Wrona, rodzice Glorii Marii, dziewczynki, która wbrew medycznym prognozom, cieszy się życiem i zdrowiem.  Wyjątkowym Gościem wydarzenia był Arturo Mari – długoletni fotograf Ojca Świętego. Uroczystość  zakończyło wystąpienie „Słowem i piosenką o Janie Pawle II” Biskupa Antoniego Długosza.

fot. Piotr Bednarczyk