Strona główna Szpital Aktualności Zakończenie Roku Jubileuszowego

Zakończenie Roku Jubileuszowego

Zakończenie Roku Jubileuszowego było okazją do uroczystego wręczenia medali 100-lecia Szpitala dla osób i instytucji zasłużonych dla naszej placówki.

W piątek, 8 grudnia, na zaproszenie Dyrektor A. Prokop-Staszeckiej, Szpital odwiedzili m. in. Wojewoda Małopolski, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Prezydent Miasta Krakowa.
Na wspólnym pamiątkowym zdjęciu można zobaczyć wszystkich, którzy w tym dniu odbierali medal. Od lewej stoją: dr Maciej Bochenek, dr Renata Bunk, dr n. med. Anna Prokop-Staszecka - Dyrektor Szpitala - wręczająca medale, Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, prof. Antoni Dziatkowiak, dr Elżbieta Dziekan-Kowalska, Prezydent M. Krakowa Jacek M. Majchrowski, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Wojciech Kozak, Prof. Czesław Dźwigaj, dr n. med. Paweł Rubiś.
Uroczystość poprzedziła Msza św., podczas której dla kaplicy szpitalnej przekazane zostały relikwie Św. Jana Pawła II.