Strona główna Szpital Aktualności Nagroda Prezesa Rady Ministrów

30.10.2017

Nagroda Prezesa Rady Ministrów

Nagrodę Prezesa Rady Ministrów w kategorii: Osiągnięcia naukowo-techniczne za nowatorską metodę ratowania skrajnie wychłodzonych pacjentów otrzymał zespół lekarzy, w tym specjalistów z naszego Szpitala. Uroczystość odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 26 października 2017 r.

W skład zespołu weszli: dr n. med. Tomasz DAROCHA, dr n. med. Sylweriusz KOSIŃSKI, lek. med. Anna JAROSZ, mgr Tomasz SANAK, lek. med. Paweł PODSIADŁO, lek. med. Hubert HYMCZAK, dr inż. Andrzej GŁOWACZ, inż. Rafał PALEJ, dr n. med. Jacek PIĄTEK, dr n. med. Janusz KONSTANTY-KALANDYK, mgr inż. Jacek MAJKOWSKI, dr hab. n. o zdr. Robert GAŁĄZKOWSKI, dr hab. n. med. Bogusław KAPELAK prof. UJ, prof. dr hab. n. med. Jerzy SADOWSKI, prof. dr hab. n. med. Rafał DRWIŁA, prof. dr hab. n. med. Janusz ANDRES.