24.05.2017

Ogłoszenie o przedłużeniu naboru partnerów w ramach projektu partnerskiego: "Profilaktyka chorób naczyń mózgowych”

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II przedłuża otwarty nabór partnerów: partnera społecznego oraz organizację pozarządową do wspólnego przygotowania i realizacji projektu partnerskiego pn. „Profilaktyka...więcej»

23.05.2017

Podskórny kardiowerter-defibrylator serca

Podskórny kardiowerter-defibrylator serca (urządzenie przywracające prawidłowy rytm serca), (ang. subcutaneous implantable cardioverter defibrillator, S-ICD) – po raz pierwszy w Małopolsce zostanie wszczepiony podskórnie...więcej»

Dzień Otwarty dot. profilaktyki raka piersi

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty dot. profilaktyki raka piersi organizowany w ramach projektu pn. „Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!”. W programie m. in....więcej»

Zjazd Szpitali im. Jana Pawła II

Kolejny już Zjazd Szpitali, których patronem jest Ojciec Święty Jan Paweł II, odbył się w piątek, 12 maja 2017r., inaugurując tym samym obchody Jubileuszu 100-lecia Szpitala. Podczas zjazdu odbyło się seminarium, którego program...więcej»

11.05.2017

Dostępność wyników badań

Szanowni Państwo,Informujemy, że pacjenci mogą SAMODZIELNIE sprawdzać SWOJE wyniki wszelkich badań wykonanych kiedykolwiek w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Służy do tego system MPI e-rejestracja, ...więcej»

Ruszyła II edycja budżetu obywatelskiego Województwa Małopolskiego

W roku 2017 Samorząd województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W ramach działań przybliżających cel i zasady naszego przedsięwzięcia przewidziane zostały m. in....więcej»

29.03.2017

Skorzystaj z programu "Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!"

Z radością informujemy, iż Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. „Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!” w ramach konkursu nr...więcej»

Serce dla sportu

W dniu 17 marca 2017 r. o godz. 11:00  podpisana została  umowa miedzy Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II a Wisłą Kraków SA o wykonanie świadczeń zdrowotnych na rzecz sportowców Wisły. Zakres...więcej»

10.02.2017

1% w Małopolsce

W Małopolsce działa 712 organizacji pożytku publicznego. Każdego dnia rozwiązują problemy, realizują ambitne projekty, odkrywają młode talenty. Jeśli chcesz mieć wpływ na to, gdzie trafią twoje pieniądze i zobaczyć 100%...więcej»

09.02.2017

Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!

Miło nam poinformować, iż złożony przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!” w ramach konkursu nr RPMP.08.06.02-IP.02-12-058/16...więcej»