20.07.2017

Uśmiechnięci Pacjenci. Wyróżnienie dla Szpitala

Miło nam poinformować, że Rada Nagrody Fundacji JOYAIM nadała dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta w kategorii:...więcej»

11.07.2017

Rozpoczynamy realizację projektu szkoleniowego "Zaawansowane zabiegi ratunkowe poszkodowanych w hipotermii"

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniu 22 czerwca 2017 nastąpiło podpisanie umowy o dofinansowanie projektu pn. „Zaawansowane zabiegi ratunkowe poszkodowanych w hipotermii” (nr umowy POWR.05.04.00-00-0116/16-00). Tym...więcej»

07.07.2017

Oświadczenie Dyrektora Szpitala

Szanowni Państwo, W związku z informacjami o konflikcie pomiędzy dyrekcją Szpitala a Panem Profesorem Jerzym Sadowskim dyrekcja Szpitala pragnie poinformować, że informacje te nie były inspirowane przez Szpital i są...więcej»

06.07.2017

Publikacja oraz film na 100-lecia Szpitala

Szanowni Państwo, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II to instytucja z imponującym dorobkiem i świetnymi tradycjami. Dlatego miło nam poinformować, że na 100-lecie naszego Szpitala powstała piękna publikacja...więcej»

14.06.2017

„Kryształy Soli” oraz „Amicus Hominum”

13.06.2017

Działalność edukacyjna - nagrodzona

Miło nam powiadomić, że zgłoszenie Szpitala pt. „Działalność edukacyjna szpitala” do ogólnopolskiego Konkursu na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2016 pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta, decyzją...więcej»

10.06.2017

100 lat!

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II obchodzi jubileusz 100-lecia istnienia oraz 20-lecia wizytyśw. Jana Pawła II w placówce.Z tej okazji w piątek, 9 czerwca miały miejsce  uroczystości. W wydarzeniu wzięli...więcej»

09.06.2017

Interdyscyplinarne Centrum Leczenia Zaawansowanej Niewydolności Narządowej

Miło nam poinformować, iż złożony przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Leczenia Zaawansowanej Niewydolności Narządowej” w ramach...więcej»

09.06.2017

Interdyscyplinarne Centrum Torakoonkologii i Transplantologii

Miło nam poinformować, iż złożony przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Torakoonkologii i Transplantologii” w ramach konkursu...więcej»

30.05.2017

Dzień Otwarty profilaktyki raka piersi organizowany w ramach projektu pn. „Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!”

W dniu 27 maja 2017 roku w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II odbył się Dzień Otwarty dot. profilaktyki raka piersi organizowany w ramach projektu pn. „Zrób mammografię dla siebie i swoich bliskich!”...więcej»