25.09.2017

Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu pn. "Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Torakoonkologii i Transplantologii"

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 6-go września 2017r. została zawarta pomiędzy Zarządem Województwa Małopolskiego a Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II umowa o dofinansowanie projektu pn. Utworzenie...więcej»

21.08.2017

Relacja z Ogólnopolskiej Konferencji Wad Serca Lepiej zapobiegać niż leczyć

W dniu 18 sierpnia br. w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II odbyła się Ogólnopolska Konferencja Wad Serca „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Eksperci Oddziału Klinicznego Chorób Serca i Naczyń zaangażowani w...więcej»

09.08.2017

Ogólnopolska Konferencja Wad Serca. Lepiej zapobiegać niż leczyć

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II informuje, że w dniu 18 sierpnia 2017 r. w godz.: 10.45 – 14.30 w Auli Kliniki Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Instytutu Kardiologii Uniwersytet Jagielloński...więcej»

07.08.2017

Podpisanie umowy o dofinansowanie realizacji projektu pn. „Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Leczenia Zaawansowanej Niewydolności Narządowej”

Z radością informujemy, iż w dniu 2-go sierpnia br. została zawarta pomiędzy Zarządem Województwa Małopolskiego a Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II umowa o dofinansowanie...więcej»

25.07.2017

Nagroda Prezesa Rady Ministrów

Miło nam poinformować, że dr n. med. Tomasz DAROCHA i  dr n. med. Sylweriusz KOSIŃSKI z zespołem otrzymali II nagrodę Prezesa Rady Ministrów w roku 2017, w kategorii: Osiągnięcia...więcej»

20.07.2017

Uśmiechnięci Pacjenci. Wyróżnienie dla Szpitala

Miło nam poinformować, że Rada Nagrody Fundacji JOYAIM nadała dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta w kategorii:...więcej»

11.07.2017

Rozpoczynamy realizację projektu szkoleniowego "Zaawansowane zabiegi ratunkowe poszkodowanych w hipotermii"

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniu 22 czerwca 2017 nastąpiło podpisanie umowy o dofinansowanie projektu pn. „Zaawansowane zabiegi ratunkowe poszkodowanych w hipotermii” (nr umowy POWR.05.04.00-00-0116/16-00). Tym...więcej»

07.07.2017

Oświadczenie Dyrektora Szpitala

Szanowni Państwo, W związku z informacjami o konflikcie pomiędzy dyrekcją Szpitala a Panem Profesorem Jerzym Sadowskim dyrekcja Szpitala pragnie poinformować, że informacje te nie były inspirowane przez Szpital i są...więcej»

06.07.2017

Publikacja oraz film na 100-lecia Szpitala

Szanowni Państwo, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II to instytucja z imponującym dorobkiem i świetnymi tradycjami. Dlatego miło nam poinformować, że na 100-lecie naszego Szpitala powstała piękna publikacja...więcej»

14.06.2017

„Kryształy Soli” oraz „Amicus Hominum”